З турботою про вас

+38 095 254 70 08

С заботой о вас

ЕкоВторКонструкція

Ми займаємося утилізацією та переробкою РТІ з подальшим виробництвом корисних ресурсів: піролізного палива, технічного вуглецю та металу

ЕкоВторКонструкція

Ми займаємося утилізацією та переробкою РТІ з подальшим виробництвом корисних ресурсів: піролізного палива, технічного вуглецю та металу.

З 100% МАСИ ПЕРЕРОБЛЕНИХ ШИН, МИ ОТРИМАЄМО:

0 %
Паливо
0 %
Вуглець
0 %
Метал
0 %
Газ
0 %
Паливо
0 %
Вуглець
0 %
Метал
0 %
Газ

НАША ПРОДУКЦІЯ

Піролізне паливо

Піролізне паливо може використовуватися в котельних установках без додаткової переробки та переобладнання самих установок. Без обмежень використовують як паливо для промислових печей.

Технічний вуглець

Знаходить застосування у виробництві абразивів, а також в установках для очищення стічних вод. Після додаткового прожарювання може застосовуватися в електродних масах, а після доочищення застосовується в гумотехнічній та лакофарбовій промисловості.

Металобрухт (металокорд)

Застосовується для подальшої переробки металу. Крім того, при правильній термообробці деякі ділянки металокорду цілком можна використовувати як в'язальний дріт при виготовленні армованих залізобетонних конструкцій.

ПЕРЕРОБЛЯЄМО БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ШИН

Легкові

Вантажні

Спец шини

ПРО НАС

Переробка твердих побутових відходів сьогодні є однією з найгостріших та злободенних тем екології.

Споживання людством товарів з кожним роком лише підвищується, відповідно, зростають і темпи виробництва. А зростання виробництва, що цілком логічно, супроводжується і кількістю вироблених відходів.

Як показує екологічний моніторинг останніх років, сьогодні рівень забруднення українських міст різко збільшився. І далеко не останню роль у цьому ми граємо.

Зношені, старі, не придатні для використання покришки відносяться до класу відходів. Вони є небезпекою для екології. Автомобільні покришки містять багато шкідливих речовин. При їх виготовленні у гуму для прискорення процесу вулканізації та уповільнення старіння додають полімери та інші хімічні компоненти, які з часом розкладаються. Звичайно Ви маєте право вирішувати

самостійно, куди подіти старі покришки, але треба розуміти, що вони розкладаються близько 100 років і за цей час завдають великої шкоди природі та людині. Наша компанія пропонує Вам заощадити кошти та переробити зношені покришки за низькими цінами.

І якщо ми прямо зараз не займемося питаннями утилізації сміття, то ми ризикуємо залишити своїм нащадкам по собі одне гігантське звалище. Більше того, забруднення довкілля твердими побутовими відходами здатне призвести до екологічної катастрофи, оскільки через сміття популяції багатьох видів тварин сьогодні поставлено під загрозу зникнення. Ми дбаємо про екологію нашого міста та країни. Якщо у вас накопичилося кілька легкових або вантажних покришок, ви зможете залишити їх у нашій компанії на переробку. Утилізація шин за правилами для багатьох автовласників є заспокоєнням совісті і звичайно не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Задать вопрос специалисту

Задати питання фахівцю