З турботою про вас

+38 095 254 70 08

С заботой о вас

Про компанію

Лояльний та конструктивний підхід у роботі індивідуально для кожного клієнта.

Компанія «Ековторконструкція» працює на ринку з 2013 року.

Протягом 2 років компанія проводила науково-дослідні роботи з утилізації гумотехнічних відходів (РТІ, у тому числі вживані автомобільні шини).

До 2012 року експерементально-дослідна робота з утилізації резиновмісних відходів, проводилася на дослідно-промисловій установці. Завдяки цьому була отримана та вдосконалена технологія з безпечної утилізації РТІ.

На сьогоднішній день компанія використовує сучасну високопродуктивну установку, яка призначена для безпечної утилізації РТІ, що є основним видом діяльності при переробці для отримання основного вихідного матеріалу — піролізно-пічного палива.

Наше підприємство має власну виробничу базу в промисловій зоні міста. Відведено спеціальні майданчики для збирання гумотехнічних відходів, металобрухту, а також зберігання нафтопродуктів.

Про компанію

Виробляємо та Продаємо:

  • піролізно-пічне паливо;
  • технічний вуглець;
  • металокорд.
Про компанію

Ми встановлюємо ділові зв’язки з АТП, СТО, підприємствами, що мають відходи РТІ або мають автопарк. Порядок прийому відходів на переробку визначаємо разом із замовником. Виявляємо лояльний та конструктивний підхід у роботі індивідуально для кожного клієнта.

Задати питання фахівцю